MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Комплет автоматски нож за лупење, ренде и нож за декорации - KC58

1259.00ден Кол
код на производот: KC58
тежина: 0.155kg

Со One Touch ™ Power Blade Peeler set - Комплет автоматски нож за лупење, ренде и нож за декорации веќе ќе можете без притисоци да белите секакви зеленчук и овошје. Благодарение на предупредување глава оваа нож за лупење ќе ви помогне да излупени дури домат. One Touch ™ Power Blade Peeler е погоден за употреба од страна на луѓе кои страдаат од слаба артритични и треперливи раце или едноставно од луѓе кои сакаат да се олесни нивната работа во кујната. Благодарение на мануелната ренде и нож за декорации ќе ги красат вашите салати и стартери како вистински ремек-кулинарски.

 Апаратот работи со 1 АА алкални или презареждаема батерија.

• За тврди или меки овошје, зеленчук и др.
• назабени нож и ножот за ивички се многу функционални и овозможуваат правење
 различни видови Реза и лупење
• Двојно назабени нож прави лупење полесно
• Соодветно за слабо, артритични и треперливи раце
• Место за чување на сечилата
• Вграден млазницата за отстранување на очи на компир
• Лесно за чистење
• Водоотпорен
• Патентирана технологија

слични производи