MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

испорака

Сите цени се во tvmarket конечни и правосилни за денот на нарачката. Сите цени се со вклучен ДДВ.
Нарачаните производи ќе бидат доставени преку курирска компанија или пошта.
Превозот цена зависи од вашиот регион и надворешните карактеристики на производот (големина, тежина, и волуменот) и се наведени видливо во опис на производот на веб страната.

Производите кои во моментот на ред се во акции ќе бидат испорачани во рок од 5 работни дена од денот на приемот на ред. Ако производот не е во парк, ќе бидат известени за денот на доставувањето преку е-пошта или телефон. Ако производот сте наредено да не може да се delived ние ќе ве контактираме директно користење на информациите што сте се предвидени.