MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Veno Green

0.00ден Кол
код на производот: PH001
тежина: 0.125kg

100 ml
 Билен крем со подвлечен локален ефект врз циркулацијата и лимфозастоя. Есцинът намалува шеќерот съсирваемост и опасноста од појава на интраваскуларна згрутчувања. Намалува склоноста кон отоци и тежина во нозете. Помага намалувањето на периферните крвни садови.

Како да употребувате Veno Green?
 Се нанесува со нежно триење два-три пати дневно на засегнатиот дел од стапалата нагоре во текот на 1 месец. Потоа за подржува ефект се користи еднаш дневно.

Содржина:
 Сусамово масло, масло од пченични никулци, масло од грозје семе, пчелен восок, екстракт есцин, екстракт од невен, екстракт од прополис, етерично масло од нане, етерично масло од чемпрес, етерично масло од лаванда, етерично масло од портокал.

слични производи