MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Eggciters™ сет на силиконски калапи за готвење јајца без школка

884.99ден Кол
бренд: Eggciters™
код на производот: VHGHSCBLI0008
тежина: 0.400kg

Крајот на изградбата на јајцата, висат раце и садови, губење време пред жешката плоча. Воведување на Eggciters ™ за брзо и лесно подготвување на појадок, ручек или вечера за да ги изненадите вашите гости со неверојатни предјадења. Само Eggciters ™ ќе готви тврдо варени или лабави јајца без јајца, само варени жолчки од јајце или жолчки од јајце, омлети, вегани или месо или полнети јајца.

Во собата се вклучени:

- 4 ЕЕЗ. силиконски калапи

- рецепти


слични производи