MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

RXB Complex - додаток во исхраната за болка во зглобовите

1230.00ден
бренд: RXB COMPLEX
код на производот: RXBC
тежина: 0.100kg

Додаток на храна

1 пакет содржи 30 парчиња. капсули

1 пакет = 30 дена прием

Нарачајте 2 пакувања и добијте БЕСПЛАТНА третина!

Комплекс RXB е природна формула со брзо дејство за подобрување на подвижноста, олеснување на болката во зглобовите, грбот, долниот дел на грбот, болката во артритис и остеоартритис. Антиинфламаторните состојки во комплексот RXB го намалуваат воспалението и болката во колената, лактите и рацете.
Се повеќе и повеќе луѓе чувствуваат ослободување од болка и воспаление во зглобовите, колената, колковите и долниот дел на грбот. RXB комплекс ефикасно го третира артритисот. Комплекс RXB е природен и безопасен начин за справување со хронична болка.

Содржина во 1 капсула
Глукозамин 337,5 mg
Екстракт од куркума 100 mg
Екстракт од невен 50 mg
Екстракт од Босвелија 50 mg
Натриум хијалуронат 23,75 mg
Витамин C 12 mg (15% VRN)
Колаген тип II 10 mg