MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Kitchen CC™ Salad Wash & Spin - SK48

1390.00ден Кол
бренд: Kitchen CC™
код на производот: SK48
тежина: 0.842kg

Kitchen CC™ Salad Wash & Spin- Рачна првенство за перење и сушење на салата ќе ви помогне да ја измие и исушите вашата салата само со вртење на рачката.

Salad Wash & Spin е вашиот верен пријател во кујната. Благодарение на Salad Wash & Spin веќе ќе можете не само да миење и исушите вашата салата, но исто така и да ја фалсификувани рамномерно.

слични производи