MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Овозможена е онлајн порачка

Како да направите онлајн цел?

1. Одберете го производот што сакате да го нарачате и кликнете на Додај во кошничка веднаш до неа. Производот ќе биде додадена на вашата шопинг количка.

2. Доколку сакате да нарачате повеќе производи ќе можат да го прават тоа од следните делот погоре.

* Производите кои веќе сте се стави во вашата шопинг количка ќе остане таму додека не ја завршат својата цел или додека не кликнете на копчето Исчисти количката да се испразни целата количка или можете да кликнете на Избриши до производот што сакате да го избришете.
Можете да easely се врати да ги видите другите производи, да додадете производи во вашата шопинг кошничка и да видиме што сте ги додале со кликнување на предмети од секоја страница на овој веб-сајт.

3. Кога ќе ја отворите вашата шопинг количка молам погледни на производи што сакате да го нарачате. Ако сакате да избришете некои од вашите производи кликнете на чисто кошничката за да го испразните или кликнете Delete до релевантниот производ.

4. Кога сте задоволни со производот што сте го одбрале, сакате да ги ред и нема да додадете било кој друг производ, кликнете на Checkout.

5. Ако не се регистрирани на нашата веб страница, Ве молиме кликнете на регистрација и да се пополни во формуларот за регистрација. Ако веќе имате регистрација да ја завршат својата цел што треба да се најавиш. Во случај да не сакате да се регистрирате кликнете на Anonymous цел и да се пополни во платниот детали, превозот детали, одберете метод на достава, изберете Начин на плаќање. Проверете сите вас детали и потоа кликнете Потврдете. Ако сакате да го промените кликнете на назад.

* Ако имате регистрација во нашата веб-страница на сите ваши податоци ќе бидат зачувани.

Твојата цел е завршена!

6. Ние ќе ја испорача вашите производи во најкус можен рок (во зависност од вас регион). Ако имате било какви прашања, обратете ни се на office@tvmarket.mk или користете го формуларот за контакт во вашиот вебсајт.