MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Електричен процесор за храна Starlyf™ Express

2458.99ден Кол
бренд: Starlyf
код на производот: VHGVACIND0365
тежина: 0.500kg

Starlyf™ Express е компактен електричен апарат за подготовка на храна кој ви овозможува да направите вкусни домашни оброци за само неколку минути. Додадете ги само состојките, затворете го капакот и сега се варат од двете страни истовремено, па се готви двојно побрзо. Не треба ни да одмрзнувате, само ставете ја замрзнатата храна во апаратот и тој е готов за неколку минути. Сега вашиот план за здрава исхрана е брз, лесен и без мака.

Starlyf™ Express е компактен за да можете да го чувате исправено во вашиот кабинет, да го чувате на шалтер или да го чувате во фиока. Сега правите брзи и лесни оброци за неколку минути без никакви проблеми и неред. Со Starlyf™ Express, едноставно истурете ја смесата за палачинки, додадете ги боровинките или чоколадото и затворете го капакот. И за само неколку минути имате вкусни палачинки. Ние само го ротираме целиот уред. Не е потребно превиткување или превртување на палачинките. Неверојатно!

Апаратот има две длабоки чинии за готвење. Додадете ги само состојките, затворете го капакот и сега се варат од двете страни истовремено, па се готви двојно побрзо. Со Starlyf™ Express, подготвувате совршени порции за да не се прејадувате и лесно да ја следите вашата тежина. Подгответе лосос на скара и нежни аспарагус за само три минути или помалку, или ориз и сочни пилешки гради за седум минути или помалку.

Плочите Starlyf™ Express се нелепливи, не треба да готвите со дополнителна маснотија и чистењето е толку лесно, само избришете ги. Плочите се изработени од исклучително издржлив и практично непробоен нелеплив слој, погоден за секојдневно готвење. Starlyf™ Express е компактен и помал од тостер за да можете да го чувате исправено во вашиот шкаф, да го чувате на шалтер или да го чувате во фиока. Направете домашни оброци што ќе ги сака вашето семејство како лесни мини-пици, топли и готови за само четири минути.

Предности:

- Плочи со нелеплива облога
- Лесно превртување
- Истовремено се готви од двете страни
- Вкусни оброци за само неколку минути
- Брзо и лесно

слични производи