MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Stepluxe Гел влечки

1254.99ден Кол
бренд: Stepluxe
тежина: 0.300kg

Папучи со гел папучи „Степлукс“ со гел ѓон овозможуваат смирувачки и ревитализирачки ефект на нозете и колената. Гел-јадрото на стапалата делува како амортизер, што помага да се соберат болки во нозете, колената и стапалата. Апсорбирајте напнатост и притиснете ги стапалата додека одите или стоите. Идеални за зима, тие можат да се користат и за внатрешна и за надворешна употреба. Лесно се чисти и може да се пренесе во машината за перење. Овие влошки се прилагодуваат на стапалата и не се деформираат. Изработена од мека и удобна ткаенина од микрофибер со нелизгачки ѓон.

Достапни големини:


слични производи