MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Life Juicer

0.00ден 0.00ден Кол
бренд: Life Juicer
код на производот: lju
тежина: 6.000kg

Life Juicer е соковник со техника на бавно цедење. Конвенционалните соковници сечкаат, мелат и цедат зеленчук и овошје, создавајќи ниски приноси на хранливи материи, витамини и минерали. Life Juicer користи метод на дробење и пресување кој извлекува повеќе корисни материи. Техниката на бавно цедење користи помалку енергија - моќност од 150 W.

слични производи