MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Папучи за гел Stepluxe - летна опција

1256.99ден Кол
бренд: Stepluxe
тежина: 0.300kg

Папучи за гел Stepluxe-летен вариант челик со гел подметка осигурување на условите и ревитализација на ефектот на краката и колекција. Гел ядрото на подметките действа като амортисјор, кото спомага за облекување на болката во краката, колектирајте ја и изградете ја штицата. Абсорбирачот напредок и натиска вурху краката ви, доказ ходител или стоителот. Идеални за лятото, те могат да се издвојува както за вътрешна, така и за вуншна употреба. Лесно се почитува, дори могат да се перат во пералня. Стелките се адаптираат како крем и не се деформираат. Изработени од мек и удобен дишај плат со нехлъзгащи се подметки.

Налични размери:


слични производи