MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Power Grater - Автоматски ренде - KC32

1559.00ден Кол
бренд: One Touch™
код на производот: KC32
тежина: 0.512kg

Со One Touch ™ Power Grater - Автоматско ренде лесно ќе Решетки меко / цврсто / саламура сирење и кашкавал, ореви, Сухарто / croutons, бисквити или чоколадо само со притискање на едно копче. Веќе ќе може да ги красат и овкусявате вашите јадења како вистински ремек-кулинарски.

 Апаратот работи со 4 АА алкални или презареждаеми батерии. 

• Полнете и стръжете без опасност од посекотини
• Пластичен сад за чување или сервирање
•Погоден за меко / цврсто / саламура сирење и кашкавал, ореви, Сухарто / croutons, бисквити или чоколадо
• Можете да стръжите директно на плоча или да чувате во пластичен контејнер

слични производи