MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Insta Life држач за колено против болки во грбот и долниот дел на грбот

949.00ден Кол
бренд: Insta Life
код на производот: VMDVACIND0001
тежина: 0.088kg

Колку од вашиот живот помина во болка?

Време кога можевте да направите толку многу работи!

Ви треба промена!

Ви го претставуваме држачот за колено за болки во грбот и долниот дел на грбот Insta Life - нова генерација, клинички тестиран систем за ублажување на болки во грбот и долниот дел на грбот.

Како работи?

Сигурно се прашувате како стегачот за колено што се поставува на ногата може да ја ублажи болката во 'рбетот?

Тајната е во мекото перниче кое ја масира акупунктурната точка на средината на телето. Болката во грбот и долниот дел на грбот се пренесува преку ијатичниот нерв, кој е најдолг во телото. Започнува од половината и продолжува низ екстремитетите.

Подлогата за колена Insta Life ја масира акупунктурната точка во средината на телето и на тој начин го прекинува преносот на болката пред да се прошири во мозокот.

Повеќе од 80% од луѓето кои користеле држач за колено Insta Life почувствувале олеснување по првото нанесување.

Инста Лајф влошката за колена е:

- благо

- удобно

- невидлив под облеката

- универзална и прилагодлива големина

Подгответе се за живот без болка!

Почувствувајте го олеснувањето што го заслужувате!

слични производи