MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Dualuxe Гел перница

0.00ден 0.00ден Кол
бренд: DUALUXE
код на производот: DX01
тежина: 0.800kg

- Одлична поддршка за грбот и задникот.

- Олеснува напнатоста и притисокот на грбот, половината, нозете и задникот.

- Волната и полиестерот помагаат да се задржи перницата ладна и топла во зима.

- Лесна, лесно пренослива перница која содржи два слоја пена со висока густина и внатрешен слој на терапевтски гел кој рамномерно ја распределува тежината на вашето тело за да спречите напнатост и притисок во мускулите и зглобовите.

- Сега можете да поминете часови во седечка положба и да се чувствувате што е можно попријатно.

- Ги прави обичните столици поудобни.

- Ја намалува непријатноста предизвикана од тврди површини и столови.

- Совршен за употреба во: кујна, канцеларија, автомобил, дневна соба, трпезарија, итн.

- Капакот може да се отстрани и да се измие.

 

Димензии: 47,5x38x7cm

слични производи