MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Arthro Green

880.99ден Кол
код на производот: PH002
тежина: 0.125kg

100 ml
  За масажа на делови од телото, при проблеми во сообраќајот, модринки, спортски повреди и др.
  

Како да употребувате Arthro Green?
  Се нанесува преку директен масажа со раце или соодветно gadget како се нанесуваат во проблематичниот сегмент 2-3 пати дневно.

Содржина:
   Масла од:

- Кајсија

- Сусам

- Џунипер

- Нане

- Рузмарин

- Еукалиптус

- Бор Парафински течен, Пчелен восок, Екстракт Прополис, Конкрет Айважива.