MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Round Mix'n Bake™ форма за печење - AL19

1390.00ден Кол
код на производот: AL19

Round Mix'n Bake ™ претставува комбинација од сад за мешање и форма за печење. Кога Round Mix'n Bake ™ е ширевте, може да се користи како сад за подготовка на сместта за печење. Откако состојките бидат добро помеша, едноставно притиснете дното и сте подготвени да ја стави во рерната.
Нема повеќе хаос во кујната кога префрлени сместта од сад во сад за печење.
Заштедете време и пари.
Чисти се лесно!

• 2 во 1 патентиран дизајн за мешање и печење
• Направени од силикон, виткање
• Можете да ги користите како сад за мешање на состојките, кога е ширевте
• Притиснете дното и ќе стане совршена форма за печење
• заштеда на време и пари
• Лесна за чување и чистење, безбедна за миење во машина за садови

слични производи