MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Крем за тело со соли од Мртвото Море

0.00ден Кол
бренд: Camille
тежина: 0.400kg

250 мл


Длабоко хидратантен крем за тело со соли од Мртвото Море, хранети со природни масла и минерали. Ја храни, обновува и заштитува кожата. Погоден за многу сува, иритирана и чувствителна кожа.

Брзо се впива, не остава леплив слој и не ја валка облеката.

Збогатен со масло од семки од кајсија кое ја омекнува и смирува кожата. Ја подобрува бариерната функција на кожата, што ја прави исклучително погодна за чувствителна кожа.

Содржината на сончогледово масло го прави кремот лесен за нанесување и додава дополнителна хидратација на кожата.