MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Kitchen C.C.™ Автоматска мелница за сол и бибер - ST17

1490.00ден Кол
бренд: Kitchen CC™
код на производот: ST17
тежина: 0.307kg

Варењето на сол и бибер никогаш не било позабавно!

Kitchen C.C.™ Automatic Salt & Pepper Mill - Автоматска мелница за сол и бибер е уникатен производ, кој не само што ќе го олесни варењето на вашите суви зачини, но и ќе се направи овој процес повеќе забавни.

Секој сака добро зачинети јадења, сега веќе можете да овкусявате вашите јадења со притискање на едно копче, како и да дефинирате едротата на мелење.

 Апаратот работи со 4 AАА алкални или презареждаеми батерии.

• Автоматска, едно-Копчето систем на работа.
• Погоден за луѓе со слаби или треперливи раце.
• Погоден за секакви суви зачини грав.
• Транспарентна сад за зачини, кој ви овозможува да определените кога треба да додадете уште зрна од вашата зачин.
• Избор меѓу големо и фино мелење.
• Лесен за полнење.
• Атрактивен, чист дизајн две-во-едно.
• Погоден за употреба на отворено и затворено.
• Одлична идеја за подарок.
• Идеален за употреба во барови и ресторани.
• Работи со AA алкални или презареждаеми батерии.
• Патентирана технологија.

слични производи