MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

'Safe' Mandoline - SK77

949.00ден Кол
бренд: Kitchen CC™
код на производот: SK77
тежина: 0.142kg

'Safe' Mandoline стругалка Ви дава двојна заштита со своите Заштитник за нож и заклучување. Шапката спречува досега на прстите ви со сечилата.
Нема повеќе инциденти во кујната!
Благодарение на регулаторот можете да изберете помеѓу тенко, средно и дебело сечење. Можете да го користите на рака или опкружен на Куп.
Лесно за чистење и удобен за складирање.

Карактеристики Предности

• Погодно и лесно за употреба
• Заштитник за нож
• Заклучување
• Можност за избор на тенко, средно и дебело сечење
• Користење на рака или опкружен на првенство
• Шапка иноксни прстите ви• Заштитник за нож штити од сечење, кога ренде не се користи
• Безбедно дури и при складирање
• Избор на дебелина на сечење благодарение на регулатор за висината на мечот

 

Заштитник за нож
Шарите за нож затвора и ослободува нож
Регулирање на дебелината на сечење
Капа иноксни рацете и прстите ви од сечење

 

 

слични производи