MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Samurai 360 Нож за тркалање

1570.99ден Кол
бренд: Samurai
тежина: 0.500kg

Тркалачкиот нож. Ротирачки 360 степени тркалезно сечило Исечете, исечете, пржете и повеќе! Совршен за десната или левата рака Самурај 360 нож за тркалање. Самурај 360 го олеснува сечењето, сечењето и сечкањето! Ротирачкото сечило од 360 степени сече со брзина и прецизност додека го ротирате напред-назад, заштедувајќи време. Има удобна рачка за лесно користење и максимална контрола. Се одликува со тркалезно ротирачко сечило од нерѓосувачки челик, плочи за заклучување на сечилата за да се обезбеди сечилото за лесно сечење. Работи со десна или лева рака. Го олеснува подготвувањето на храната. Совршено е за зеленчук, овошје, сирење или за сечење пилешко, стек или друго месо. Може да се мие во машина за миење садови. Вклучува Samurai 360, нелепливо сечило тесто, капак и држач за шалтер.

слични производи