MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

'Safe' Julienne Mandoline ренде за Џулиен - SK78

949.00ден Кол
бренд: Kitchen CC™
код на производот: SK78
тежина: 0.142kg

Сечењето на Џулиен никогаш не била толку лесно!

'Safe' Julienne Mandoline стругалка ви дава двојна заштита со своите Заштитник за нож и заклучување. Шапката спречува досега на прстите ви со сечилата. Нема повеќе инциденти во кујната!
Благодарение на регулаторот можете да изберете помеѓу тенко, средно и дебело сечење.
Можете да го користите на рака или опкружен на Куп.
Лесно за чистење и погодно за чување.

Карактеристики Предности

• Погодно и лесно за употреба
• Заштитник за нож
• Заклучување
• Можност за избор на тенко, средно и дебело сечење на Џулиен
• Користење на рака или опкружен на првенство
• Шапка иноксни прстите ви• Заштитник за нож штити од сечење, кога ренде не се користи
• Безбедно дури и при складирање
• Избор на дебелина на сечење благодарение на регулатор за висината на мечот

 

Заштитник за нож
Шарите за нож затвора и ослободува нож
Регулирање на дебелината на сечење
Капа иноксни рацете и прстите ви од сечење

слични производи