MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Безжична рачна машина за шиење - HSWM

943.99ден Кол
код на производот: HSWM
тежина: 0.400kg

Дали сте на работа и ви се скинале панталоните непосредно пред важен состанок? Не грижете се, рачната машина за шиење ќе го спаси денот и вашиот датум! Брзо, лесно и ефективно! Само ставете ја ткаенината под иглата, притиснете го копчето и почнете да шиете - толку е лесно! Ткаенината се поправа за неколку секунди!

Оваа одлична рачна машина за шиење е вашиот најдобар помошник, и во итни ситуации и како ваш партнер во вашиот нов моден проект и одлична алатка за вашето омилено хоби.

Многу удобна и практична мала машина за шиење за брзо и безбедно шиење дома или при патување и итни случаи.

Материјал: ABS
Иновативен и функционален дизајн
Практичен и лесен за употреба
Погоден за почетници и професионалци
Лесен и лесен за употреба
Компактна мала големина
Зазема малку простор
Лесен за носење и складирање
Безжичен
Погоден за сите видови ткаенини: Дебелина 1,8 mm макс.
Вклучува: валјак, стапало, 3 игли, 4 калеми и торба за носење
Операција:
АА батерии x 4
DC 6 V адаптер
Не вклучува:
Батерии
Адаптер
Прибл. димензии: 20,5 x 7 x 3 cm