MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

One Touch™ Автоматска настроената вино - KC07

1880.00ден Жалам, но во моментов овој производ не е во парк.
бренд: One Touch™
код на производот: KC07
тежина: 0.390kg

Благодарение на One Touch™ Automatic Wine Opener - Автоматска настроената вино ќе можете лесно да го отворите вашата омилена шише вино само со притискање на едно копче. Погодна за секаков по големина и вид тапи.

  Апаратот работи со 4 АА алкални или презареждаеми батерии.

• Погоден за секаков тип тапи и шишиња
• Земи плута лесно и брзо
• комплетот вклучува и нож за запечатување фолија
• Одличен подарок за љубителите на вино

слични производи