MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

за нас

                                                                                                                                                                  

ТВ маркет ™ Бугарија е бугарска телемаркетинг компанија и е на пазарот од 2004 година. Позната на бугарските гледачи со телевизиски реклами на додатоци во исхраната и природна козметика, познати под брендот Билни Производи Живот ™.

Во 2014 година. ТВ маркет Бугарија ™ стана ексклузивен дистрибутер на производите под брендот One Touch ™ и Kitchen CC ™ за Бугарија, Романија, Грција и Македонија.

One Touch ™ е светски познат бренд популарна најмногу со своите иновативни кујнски апарати. Производите со марка One Touch ™ заработи многубројни награди за дизајн и пронајдоци од целиот свет.