MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Starlyf™ Cordless Vac со додатоци

11006.99ден Кол
бренд: Starlyf
код на производот: SETVAC
тежина: 3.000kg

Комплетот вклучува Starlyf™ Cordless Vac безжична правосмукалка, Starlyf™ Cordless Vac турбо четка за под - турбо четка за теписи и комплет за кршливи раце Starlyf™ Cordless Vac + мека цевка

Заборавете на вашата стара гломазна, тешка правосмукалка и постојано се движите од штекер до штекер бидејќи кабелот не оди насекаде! А што е со постојано менување на кеси и филтри? Колку е досадно! И никогаш не можете да најдете торба за еднократна употреба која совршено одговара на вашиот модел на правосмукалка - ЗАБОРАВИ СЕ ТОА! СЕГА ИЗЛЕЗЕ БАЖИЧНИОТ ВАК Starlyf™!

Starlyf™ Cordless Vac е правосмукалката за која сонува секоја домаќинка!
Starlyf™ Cordless Vac е вертикална безжична правосмукалка која ви овозможува да чистите тешко достапни места во секое време, бидејќи е лесен, удобен и во исто време исклучително моќен за секогаш совршени резултати!
Правосмукалката доаѓа со многу додатоци за чистење на секој агол од вашиот дом. А со купување на овој сет добивате и - Турбо четка и Сет флексибилна рака и мека цевка.

Starlyf™ Cordless Vac турбо четката за подот е турбо четка за теписи - дополнителен додаток на безжичната правосмукалка Starlyf™ Cordless Vac.

Благодарение на ротирачките мини четки, овој додаток ќе го направи чистењето на теписите лесно, брзо и ефикасно. Погоден е и за теракота, бидејќи мини четките лесно фаќаат поголеми остатоци.

Опремена со LED осветлување, оваа четка ќе ви помогне полесно да ги видите невидливите честички од прашина.

Комплетот за кршливи краци + меки цевки Starlyf™ Cordless Vac е совршен додаток на вашата безжична правосмукалка Starlyf™ Cordless Vac. Кршливата рака ќе ви помогне да чистите под мебелот, како што се софата, фотелјата, креветот, комодата, масата, кујнските кабинети и сите други тешко достапни места. Со меката цевка лесно ќе чистите помеѓу перничињата за софата, фугите, первазите и другите тесни и тешко достапни простори.

       
     

Предностите на иновативната безжична правосмукалка Starlyf™ Cordless Vac:

- безжичен
- моќна литиум-јонска батерија
- брзо полнење за 4 - 4 1/2 часа
- исклучително лесен - 1,5 кг
- циклонски систем за моќно вшмукување прашина со 30.000 вртежи во минута
- 2 нивоа на брзина на вшмукување - нормална и турбо
- не се загрева, вади чист и ладен воздух
- не користи вреќи, туку сад за собирање на прашината
- погоден за употреба на било која површина - теракота, паркет, теписи
- лесно се чисти - само еден допир
- погодно за складирање

Сетот вклучува:

- Мотор
- Филтер за прав
- Литиум-јонска батерија на полнење
- Контејнер за прашина од 0,8 L
- Полнач
- Starlyf™ Cordless Vac турбо четка за под е турбо четка за теписи
- Комплет за кршливи раце на Starlyf™ безжичен Vac + мека цевка

Додатоци вклучени во комплетот:

- Алуминиумска цевка
- Стандардна четка за подот
- Додаток за чистење тапацир
- Додаток за чистење на тесни олуци (како и помеѓу перничиња за софа)
- Тркалезна четка за пудра
- Четка за чистење на тесни олуци (со подвижна четка)
- Ротирачка, полигонална четка