MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Starlyf Space Hangers - Вертикални закачалки за максимален простор во гардеробата

625.99ден Кол
бренд: Starlyf
тежина: 0.280kg

9 ЕЕЗ. Starlyf Space Hangers + уште 9 парчиња. ПОДАРОК

Вертикално закачување за максимален простор во гардеробата

Starlyf Space Hangers се револуционерните закачалки, благодарение на кои ќе имате пространа, совршено организирана гардероба, без стрес и губење време! Само повлечете Space Hangers на вашата закачалка и веднаш трансформирајте ја вашата гардероба! Закачете уште една закачалка на Starlyf Space Hangers! Потоа повторувајте одново и одново додека не закачите неколку закачалки заедно! Ако ви здодеа да се занимавате со неуредни плакари и се мачите да ја пронајдете омилената облека, Starlyf Space Hangers се тука да ви го променат животот! Со Starlyf Space Hangers тројно ќе го зголемите просторот во вашата гардероба. Starlyf Space Hangers се вашето тајно оружје за расчистување и организирање на вашиот плакар, плакар и кој било друг простор за складирање облека што го користите.

Лесен за користење, само лизгајте на стандардна закачалка

Starlyf Space Hangers се неверојатно лесни за употреба. Само лизгајте ги преку стандардните закачалки и ќе бидете подготвени. Ставете уште една закачалка на врвот на куката Starlyf Space Hangers и наредете ги закачалките вертикално за да го максимизирате просторот во плакарот!

Организирајте и максимизирајте го просторот во плакарот

Кажете им збогум на неуредната гардероба и нередот облека бидејќи Starlyf Space Hangers се тука! Starlyf Space Hangers се револуционерниот нов начин да ја организирате вашата гардероба и да го максимизирате просторот. Ако живеете во стан и вашиот плакар е мал, ако имате премногу облека и вашиот плакар е преполн или едноставно го сакате изгледот на организиран плакар. Starlyf Space Hangers се ваш асистент, со кои ќе ја организирате вашата гардероба и ќе ослободите простор за три пати повеќе облека!

Работи на сите видови закачалки: пластика, дрво, метал, кадифе

Универзалната големина на Space Hangers одговара на секоја закачалка, што значи дека можете да ги користите на дрвени, пластика, кадифе и метални закачалки, без проблем! Нивната висококвалитетна конструкција им овозможува да поддржуваат повеќе парчиња облека во исто време без да се виткаат или да се скршат.