MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Scrub Zoom™ четка за чистење - SZoom

1881.99ден 939.30ден Кол
бренд: Scrub Zoom™
код на производот: Szoom
тежина: 0.400kg

Со Scrub Zoom, стигнувате до секоја област / површина без свиткување или крцкање. Чистете сè од подот до таванот. Тајната лежи во бујната ергономска рачка на Scrub Zoom, која ви овозможува да стигнете до секој агол, а главата за чистење на микрофибер ја елиминира целата нечистотија во еден момент. Благодарение на неговата триаголна форма, можете да исчистите било кој тесен простор или агол.
Главата од 3 во 1 чистач на зумирање има микрофибер лице, високо апсорбирачки сунѓер на страните и мека крпа за чистење на грбот.
Само влажни микрофибер глава за чистење дури и на повеќето тврдоглави нечистотија. Благодарение на страниците за четкичка на четката, ќе можете да исчистите зглобови и други тешко достапни места. Свртете ја главата на мека страна и исчистете ги огледалата, прозорците, кабините за туширање и многу повеќе. Погодната ергономска рачка може да се прошири до саканата должина за брзо чистење на која било тешко достапна локација.
Зумот за чистење е погоден за целиот ваш дом.

Добивате 2 резервни глави за чистење БЕСПЛАТНО!