MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Snap'n Strain™ 2.0 цедилка - AL20

750.00ден Кол
бренд: Chef's Wiz™
код на производот: AL20
тежина: 0.194kg

Snap'n Strain™ 2.0 е нов начин за Стегајќи на храна. Најмалата, најлесниот и најудобна цедилка во Света!
Традиционалните цедилка се големи и непријатно. Морале да држите тенџере во една рака, а цедалката во другата.
Благодарение на иновативен дизајн на прицврстувајте Snap'n Strain™ 2.0 ви помага да се реши овој проблем.
Едноставно ја защимвате кон судот и сте подготвени за Стегајќи! Направен од силикон Snap'n Strain™ 2.0 се наведнува и одговара на сите Заоблените садови.
Отпорни на топлина е и може да се чистат во машина за миење садови.

• Иновативен дизајн за прицврстувајте судот
• Универасална, одговара на сите Заоблените садови, како тенџериња, тави и купи
• Изработена од силикон, отпорни на топлина и може да се чистат во машина за миење садови
• Ослободете се од традиционални цедилка и заборавете на прскањето
• Лесна за употреба и складирање

Само приложи кон судот
 


и исцедени!