MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Veins Gone

2802.99ден
бренд: Veins Gone
код на производот: VeinsGone
тежина: 0.300kg

Veins Gone® спреј за ладење - 150 ml

Вени гоне® крем - 50 ml

 

Veins Gone® е двостепен систем за спреј и крем кој помага за подобрување на циркулацијата на крвта во нозете, опуштајќи ги и освежувајќи ги. Помага и за значително подобрување на пајачните вени. Овој лесен и удобен систем вклучува комбинација од спреј со ефект на ладење и крем. Помага да се смири и релаксира тежината во нозете и да се намали отокот и непријатноста.

Чекор 1 - Veins Gone® криогенскиот спреј за ладење веднаш ја ублажува болката и непријатноста со намалување на отокот и активирање на циркулацијата со ефикасно насочување на проширените вени.

Чекор 2 - Кремот за активирање Veins Gone® веднаш ги покрива и прикрива проширените и пајачните вени, со текот на времето зајакнувајќи ги нивните ѕидови и промовирајќи ја микроциркулацијата за да се бори против проширените вени на клеточно ниво и да донесе нов живот на вашите нозе.

Veins Gone® кремот се прилагодува на тонот на вашата кожа и ја намалува појавата на пајакови вени. Ги покрива веднаш.

слични производи