MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Starlyf Multi Tool Мултифункционална алатка 18 во 1 - VVAVACSET0100

1546.99ден Кол
бренд: Starlyf
код на производот: VVAVACSET0100

Имате безброј алатки, но никогаш не го наоѓате веднаш оној што ви треба. Престанете да пребарувате! Ви ја претставуваме неверојатната мултифункционална алатка Starlyf Multi Tool 18 во 1, со која ќе имате 18 алатки при рака.

Мулти алатката Starlyf 18 во 1 содржи:

- Чекан

- Екстрактор за нокти

- Клешти за клунови

- Стандардни клешти

- Клешти за сечење кабел

- Нож

- Филијала видов

- Шрафцигер Филипс

- Отворач за шишиња

- Рамен шрафцигер

- дупчиња шрафцигер

- клуч

- Видов

- Видов

- Уред за сечење жица

- Подарок - футрола за ремени

 

Дали сонувате да бидете вистински господар? Тоа е можно со Starlyf Multi Tool 18 во 1!

Driveе возите клинци, стегнете, исечете, одвртувајте, користете како пила, отворени шишиња, олабавувајте тесни навртки, рабови на пили, исечени жици и јажиња и што уште не.

Заборавете на вашите стари неуредни алатки. Благодарение на Starlyf Multi Tool 18 во 1 сега ги имате при рака сите алатки: чекан, клешти, уред за нокти, нож, пила, шрафцигер Филипс, отворач за шишиња, клуч, рамен шрафцигер и многу повеќе.

Мулти алатката Starlyf 18 во 1 е исклучително практична. Сите потребни алатки се на едно место. Заборавете на гломазните и тешки куфери.

Секогаш носете ја Старлиф мулти алатката 18 во 1 за да бидете подготвени за секоја ситуација.