MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Restoryte™ мебел поправка

1388.99ден Кол
бренд: Restoryte
код на производот: VVAVAFSET0110
тежина: 0.550kg

Дали го сакате вашиот двор, но времето, сонцето и дождот го запалија вашиот мебел за градината? Не фрлајте ги!

Веќе има Restoryte ™! Со овој неверојатен препарат ќе ресетирање и заштитите не само надворешните мебел, но и старите предмети во вашиот дом: кожа, пластика, метал, камен, винил и други. Само еден избришете!

Restoryte ™ поседува патентирана формула со милиони микроскопски полимери кои продираат во површината, ја обновуваат и заштитуваат преку траен UV и водоотпорен невидлив штит. Лесно се аплицира, се суши за неколку секунди и држи свежи и сјајни ефекти за месеци пред нас!

 Во собата се вклучени:

1 ЕЕЗ. Restoryte ™

1 ЕЕЗ. сунѓер

3 ЕЕЗ. микрофибер крпи

1 ЕЕЗ. ракавици

1 ЕЕЗ. мала четка за детали

+ втор Restoryte ™ бесплатно!