MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

RXB Male за подобрување на либидото и машката ерекција

1228.99ден
бренд: RXB
код на производот: RXBM
тежина: 0.100kg

Додаток во исхраната
Препорачана дневна доза: 2 капсули
Едно пакување содржи 60 капсули од 550 mg
Произведено во Шпанија
Нето тежина: 33 g - 60 капсули

RXB Male се состои од 6 билни екстракти кои помагаат да се подобри либидото, потенцијата и времетраењето на машката ерекција.

RXB Male е целосно билни, што го прави безбеден и без несакани ефекти.

RXB Машко ја зголемува желбата, возбудувањето, издржливоста, го продолжува односот, има енергично и тонирачко дејство.

Додаток во исхраната базиран на растителни и амино киселини
Упатство за употреба: Две капсули наутро со голема чаша вода.
Две капсули содржат 22 mg кофеин.
Предупредувања: Да не се користи од трудници или доилки.
Консултирајте се со вашиот лекар ако земате лекови за покачување
крвен притисок или дијабетес. Да не се користи од деца или адолесценти до
21 година. Не ја надминувајте препорачаната дневна доза.

Да се ​​чува подалеку од деца! Содржи кофеин. Не се препорачува за деца,
бремени жени или доилки. Додатокот на храна не треба да се користи,
како замена за урамнотежена исхрана. Да се ​​чува на чисто и суво место
место.