MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Pedi Pro Deluxe: Уред за педикир дома

1542.99ден 1196.59ден Кол
бренд: PediPro
код на производот: PPR01
тежина: 0.600kg

Електронски систем за педикир за дома
Се вклопува во дланката на раката
Ја отстранува мртвата кожа брзо и нежно
Вклучува заштитни влошки за совршено мазно покривање
Вградени колектори за ножеви за бричење - нема хаос!
2 поставки за брзина

Pedi Pro Deluxe е професионален уред за педикир кој се вклопува во дланката на вашата рака. Овој електронски систем за лична нега на тело има голема брзина на вртење на главата со стотици ултра фини микрокристали. Главата брзо, но нежно ја отстранува мртвата и тврда кожа со ексфолијација и подмладување на нозете. Резултатот? Свилена мазна, мека кожа на нозете што ве тера да се чувствувате како што сте излеголе од салон за убавина.

Pedi Pro Deluxe има 2 различни поставувања за брзина и доаѓа со влошки за полирање што ќе им овозможат на нозете совршена мазност. Измиената кожа се собира во вградениот сад за складирање, така што нема апсолутно никаква нечистотија. Безбеден и лесен за употреба, Pedi Pro Deluxe е совршено решение за сува испукана кожа на прсти, прсти и потпетици.

Pad Pro Pro Deluxe доаѓа во комплет со 12 парчиња, кој вклучува:
1 x Педи Про Делукс
Сечило на пила од 1 нерѓосувачки челик
1 x диск за полирање
1 x сад за собирање на измиена кожа
6-табли за полирање
1 x торба за носење
1 x четка за чистење

 

Батерии 4 X 1,5v AA Алкална (не е вклучена)
Материјали Лесен зафат силиконски слој