MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

E-Z Herbs Grindster™ стругалка за билки и зачини - SK82

750.00ден
бренд: Kitchen CC™
код на производот: SK82

Ви претставуваме најлесниот начин за мелење на свежи билки и зачини. Заборавете за тешките и место окупаторската хаванчета.
Само едно вртење со Kitchen C.C. E-Z Herbs Grindster™ и имате свежо мелено, свежи билки и зачини, лесно и ефикасно. Одличен во кујната и незаменлив на масата.
Kitchen C.C. E-Z Herbs Grindster™ е вашиот добар помошник за највкусното Ви јадења.

Карактеристики Предности

• Двоен нож
• Лесно стругалка на билки и зачини, без напор
• Елегантен дизајн, лесно за чување
• Практично, мека, гумен глава

• Лесен за употреба - заборавете на старото малтер
• Безбедно - без опасност од сечење
• Соодветно за машина за миење садови
• Лесен и брз начин за стругалка на билки и зачини

Веќе можете да Решетки омилени билки и зачини на ситно, без потреба од малтер.
Kitchen C.C. EZ Herbs Grindster ™ е лесен и удобен за употреба, има двоен нож за едно и ситно стругалка.
Прекрасно резултат и совршено зачинети јадења со Kitchen CC E-Z Herbs Grindster ™

 

 

слични производи