MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Comfy Socks - компресивни чорапи за проширени вени

1532.99ден Кол
бренд: Comfy Socks
код на производот: VVAVACIND0297
тежина: 0.085kg

Боја: месо или црна

Достапни големини: S/M и L/XL

Женски големини:

  S / M L / XL
EU 35 - 39 40 - 44

Машки големини:

  S / M L / XL
EU 40 - 43 44 - 47

*при нарачката, забележете ја саканата големина и боја во полето за белешки

 

Ако страдате од тежина, замор, болка и оток на долните екстремитети предизвикани од слаба циркулација на крвта, продолжено стоење или проширени вени - Comfy Socks сега се достапни.

Ви претставуваме нова генерација на компресивни чорапи со патент за лесно вадење и ставање.

Удобните чорапи веднаш ја ублажуваат болката и го намалуваат отокот благодарение на нивната технологија за компресија.
Исклучително удобни и лесни, се вклопуваат како втора кожа.

Благодарение на неговиот уникатен дизајн - отворени прсти и материјал што дише, вашите стапала ќе се чувствуваат лесни и свежи (без горење) дури и во најжешките летни денови.

Специјалистите препорачуваат Comfy Socks за подобрување на циркулацијата на крвта во долните екстремитети во случај на едем и проширени вени.

Станете дел од милионите корисници ширум светот кои, благодарение на Comfy Socks, уживаат во животот без болка.

слични производи