MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Automatic Can Opener II - автоматска настроената - KC26

1124.99ден Кол
бренд: One Touch™
код на производот: KC26
тежина: 0.000kg

Веќе само со притискање на едно копче можете да отворате конзерви, брзо, лесно и чисто благодарение на One Touch ™ Automatic Can Opener II - Автоматска настроената. Веќе нема да има потреба да користите сила или да дупчат конзервирана си.

Без опасни рабови!

Апаратот работи со 2 АА алкални или презареждаеми батерии.

Карактеристики Предности

• Автоматски, лесен за употреба
• Нема повеќе примена на сила или дупчење на конзервирана
• магнетните систем покренува капакот наместо Вас
• Не остава остри рабови
• Се отвора повеќето големини конзервирана

• Се отвора конзервирана лесно, брзо и чисто
• Совршен уред за луѓето кои страдаат од слаба или артритични раце
• Безбедно за употреба