MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Додаток во исхраната Dual Bi-active Detox за детоксикација на дебелото црево

1230.00ден 943.04ден Кол
код на производот: DBD

Додаток во исхраната
Препорачана дневна доза: 1 капсула на ден
Едно пакување содржи 30 капсули
Произведено во Шпанија
Нето тежина: 23 g - 30 капсули

Дали се чувствувате надуено или имате симптоми на гадење? Со текот на времето, отпадот од храна и токсините се акумулираат во дебелото црево, кои можат да достигнат тежина до 10 килограми. Неодамнешните студии открија дека здравјето започнува во дебелото црево и дека таму се наоѓаат илјадници болести поврзани со неговата функција.

Воведување на револуционерен метод за детоксикација кој ќе ви го промени животот на подобро. Ќе ви го врати здравјето и ќе ви го обнови квалитетот на живот.

Dual Bi-active Detox е првата природна формула која го чисти дебелото црево без да му наштети, а во исто време ја обновува цревната флора.

Формулата Dual Bi-active Detox вклучува револуционерна комбинација на природни состојки и пробиотици за регулирање и детоксикација на вашето тело. Природните состојки како што се пире, дигестивни ензими, листови од алое вера, куркума, семки од хлебните, екстракт од глуварче, анасон, фумиторен и артишок имаат корист од функцијата на дебелото црево, овозможувајќи ви да се ослободите од вишокот токсини и отпадоци од храна. На овој начин, Dual Bi-active Detox врши детоксикација и се справува со воспалителниот процес во гастроинтестиналниот тракт.