MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Kordies™ - 16 парчиња. кукички за кабли - AL22

1124.99ден
бренд: Chef's Wiz™
код на производот: AL22-16
тежина: 0.000kg

1 пакување содржи 16 парчиња. кукички

Kordies ™ кукички за кабли прибирам и организираат каблите на кујнските Ви апарати, на тој начин кујната ве чини средена и со повеќе слободно место.

• Вакуум технологијата прикачат Kordies ™ кон вашите уреди, а куките држат каблите на место
• Ставете врз уредите
• Изработени од PVC, отпорни на топлина (несоодветни за печки)
• Лесни за употреба и складирање

Само закрепи и Voila!
Погодни за сите кујнски апарати со исклучок на рерни

слични производи