MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Green Vital Family

880.99ден Кол
код на производот: PH10
тежина: 0.120kg

100 ml.

Единствен природен биостимулатор. Се применува при широк спектар здравствени проблеми. Засилува заштитните сили на организмот, го зголемува животниот тонус, работоспособноста и активира размената на материите. Има общоподмладяващ ефект врз целиот организам. Го зајакнува имунолошкиот систем и има антивирусен ефект. Антиоксидантно дејство, помага организмот за очистување од акумулирани токсични материи. Позитивно е дејството на препаратот за превенција на срцевата активност, бидејќи помага за надминување на заморот, и засилува активноста на срцето. Има широк антимикробни спектар на дејство - против воспалителни, антисептик, против габични. Делува смирувачки на нервниот систем кај депресии, стрес и несоница.

слични производи