MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Green Slim

1194.99ден
код на производот: PH14
тежина: 0.090kg

90 парч. капсули
  Посебна формула за ефикасно намалување на тежината. Благодарение на специјално одбрани активни состојки асимилира прифатените со храна масти, а истовремено го намалува апетитот и создава чувство на ситост. Комбинацијата на билни екстракти, растителни влакна и аминокиселини придонесува за целосно регулирање на тежината, додека го подобрува метаболизмот и стимулира очистувањето на организмот од токсини.

   Како да употребувате Грин Слим?
   Два пати дневно по две капсули пред јадење со чаша вода.

слични производи