MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Green Power

848.99ден
код на производот: PH06
тежина: 0.063kg

60 парчиња. капсули

За превенција на проблемите на простатата, ја зголемува физичкиот, интелектуалниот и сексуалниот тонус. Нормализира функцијата на машкиот репродуктивен систем.


Како да употребувате Green Power?

Два пати на ден по 1 (една) капсула пред јадење со чаша вода.

Содржина:

Состав

Содржина во 2 капсули - дневна доза (mg)

тиква семе

(Cucubitae semen)

500

целер

(Apium Graveolens)

300

Бабини заби

(Tribulus terrestris)

100

Малтодекстрин

20

микрокристална целулоза

30

магнезиум стеарат

20