MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Green Flexi

845.99ден Кол
код на производот: PH18
тежина: 0.045kg

60 парч. бисери


За подобрување на функциите на моторната систем. При вкочанетост и намалена моторна активност, кај контузија и спортски повреди. Висока антиоксидативна активност.
 

Како да употребувате Green Flexi?
  Два-три пати дневно по две капсули пред јадење со чаша вода.

Содржина:

Состав

Содржина во 6 капсули

дневната доза

(mg)

Масло од сусам

900

Масло од ленено семе

900

Коприва (листови)

80

Рузмарин

80

ѓумбир

40

 

 

 

слични производи