MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Green Balance

785.99ден Кол
код на производот: PH13
тежина: 0.120kg

100 ml

подобрува енергијата на срцевите кратенки, а истовремено со тоа смирува срцето. Проширува крвните садови. Подобрува крвотокот на срцето и мозокот, умерено намалува зголемениот крвен притисок. Смирува нервниот систем, го намалува холестероловото содржина во крвта.

Како да употребувате Грин Баланс?

Два пати на ден по 20 капки пред јадење во 50 ml вода.

Содржина:

Водно-алкохолни екстракт од :

  mg во дневната доза

Глог (плод)

 

300

Гинко ( листа )

260

Бреза (екстракт)

160

Маточина

120

Хмел-шишарки

80

Здравец дъхав

80

слични производи