MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Doktor Power Multi-Purpose Cleaner: Мощна нетоксична многофункционална пяна за почистване

752.99ден Кол
бренд: Doktor Power
код на производот: DPP
тежина: 0.400kg
  • Нема штетни хемикалии, нетоксични и биоразградливи формули
  • Исчистете ја кујната од врвот до дното, вклучително и тави
  • Направете легури на вашиот автомобил и градинарски мебел искра како нови
  • Чисти варовник и сапуни во бањата
  • Само навлажнете го сунѓер, тријте во специјалната формула Doktor Power и стискајте за да ја активирате формулата

Doktor Power е еколошки тврд камен кој доаѓа во комплет со специјално дизајниран апликатор кој лесно се чува во капакот. Нетоксичен и биоразградлив, мултифункционалниот чистач на моќноста Doktor е исклучително економичен и неверојатно ефикасен! Исчистете ја рерната, кујнските уреди, countertops и бањата со оваа моќна мултифункционална пена и апликатор.