MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Doktor Power Magic Eraser - Чистење и полирање на сунѓер

629.99ден
бренд: Doktor Power
код на производот: DPE01
тежина: 0.100kg
  • Меламинската пена во сунѓер само ги брише дамките!
  • Не се потребни скапи средства за чистење - само додадете вода
  • Исечете со која било големина и форма - одлично за справување со тесни простори
  • Може да се користи на која било површина
  • Отстранува гребење знаци, варовник, пастел и изгорена храна

Навистина има нешто магично за Doktor Power Magic Eraser и откако ќе го искористите, ќе се согласите. Без сапун и средства за чистење, таа ги отстранува дамките што другите средства за чистење едноставно не можат да се справат, исто како гумата да избрише молив од хартија!

Кога имате различни видови дамки, гребнатини и марки што не можете да ги исчистите со топла вода со сапуница и пешкир, како пастел на wallsидовите или тешко чисти печки и рингли - едноставно губите надеж.

Doktor Power Magic Eraser е развиен од многу специфичен вид меламинска пена. Изгледа како и секоја друга пена, но нејзината микроструктура е многу тврда - скоро исто колку и стаклото - што го прави да работи на дамките како многу фино, не абразивно шкурка, бришејќи ги дамките со малку вода за да ги задржи вашите нечистотии и куќа повторно искра.

Користете колку што е можно помалку или што е можно повеќе, сунѓерскиот блок лесно се сече за да ги зголемите вашите придобивки, помагајќи да заштедите.

Doktor Power Magic Eraser полира чешми, копчиња, прекинувачи и многу повеќе. Може да се користи на кој било вид на површина, вклучувајќи дрво, боја, хром и винил. Само исплакнете, исушете и повторно употребете.

Затоа, кога сте уморни од дамки, свртете се на доктор! Doctor Power Magic Eraser нема да ве доведе во заблуда!