MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Комплет 2 парчиња. Грин Флексо + БЕСПЛАТНО Артро Грин

1690.99ден Кол
код на производот: PH18-002
тежина: 0.215kg

Овој комплет вклучува 2 парчиња. Green Flexi + Arthro Green ПОДАРОК!

1 пакување Грин Флексо содржи 60 парчиња. билни бисери
1 пакување Артро Грин содржи 100 ml билен крем

За што служи Green Flexi?

За подобрување на функциите на моторната систем. При вкочанетост и намалена моторна активност, при удари и спортски повреди. Висока антиоксидативна активност.


Како да употребувате Green Flexi?

Два-три пати дневно по две капсули пред јадење со чаша вода.

Содржина:

Состав

Содржина во 6 капсули

дневната доза

(mg)

Масло од сусам

(Sesamum indicum oil)

900

Масло од ленено семе

(Oleum Lini)

900

Коприва (листови)

(Urtica dioica)

80

рузмарин

(Rosmarinus officinalis)

80

ѓумбир

( Gingiber officinalis)

40

 

За што служи Arthro Green?

За масажа на делови од телото, при проблеми во сообраќајот, модринки, спортски повреди и др.

 

Како да употребувате Arthro Green?

Се нанесува преку директен масажа со раце или соодветно gadget како се нанесуваат во дејствие водат 2-3 пати дневно.


Содржина:

 Масла од:

- Кајсија

- Сусам

- Џунипер

- Нане

- Рузмарин

- Еукалиптус

- Бор

Парафински течен, Пчелен восок, Екстракт Прополис, Конкрет Айважива.

 

слични производи