MKD | македонски денарEUR | ЕвроGBP | БританскаUSD | САД долар
МакедонскиМакедонскиEnglishEnglish
Најави се | Регистрирај се
предмети0
најава за клиенти Сподели преку E-mail и лозинка на Вашата регистрација. Ја заборавивте вашата лозинка?

категории

Најпосетувани

Комплет 2 парчиња. Грин Слим + БЕСПЛАТНО третина пакување

2388.99ден
код на производот: PH14-14
тежина: 0.270kg

Овој комплет вклучува 2 парчиња. Грин Слим + ПОДАРОК третина пакување!

1 пакување Грин Слим содржи 90 парчиња. билни таблети
1 пакување е доволна за прием 1 месец, купувајќи комплети ќе немате таблети за 3 полни месеци!

За што служи Грин Слим?

Специјална формула за ефикасно намалување на тежината. Благодарение на специјално одбрани активни состојки асимилира прифатените со храна масти, додека потиснува апетитот и создава чувство на ситост. Комбинацијата на билни екстракти, растителни влакна и аминокиселини придонесува за целосно регулирање на тежината, додека го подобрува метаболизмот и стимулира очистувањето на организмот од токсини.


Како да употребувате Грин Слим?

Два пати дневно по две капсули пред јадење со чаша вода.

Содржина: 

Состав

Содржина во 4 капсули

(дневна доза)

(Mg)

Гарсиния Камбоџа

520

зелен чај

380

L-метионин

200

L-карнитин

200

Екстракт од глуварче

180

јаболко пектин

170

Бамбус влакна (Bambusa arundinacea)

150

Холин (Cholin complex)

140

Инозитол

  60

слични производи